Електронний конструктор Колесо огляду Тир із мішенями 67 елементів

-11%
- Готово до відправки
- Код: 42223
609 ₴
544 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електронний конструктор — це навчальний набір, що перетворює науку на гру. Дитина самостійно збирає модель колеса огляду з мотором і шестернями, вивчаючи, як передається енергія та працює механізм.
Конструктор знайомить із принципами фізики, електроніки та інженерії, а правильно зібрана модель рухається!
Особливості:
- 67 деталей для збирання робочої моделі
- Колесо огляду з мішенями обертається
- У наборі механічний пістолет для стрільби по мішенях, шестерні, перемикач, колесо огляду та інші елементи
- Зрозуміла схема збирання
- Інструкція в комплекті
Характеристики:
- Вік: Від 8 років
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Кількість елементів у наборі: 67 шт
- Матеріал: Полімерні матеріали, метал.
- Розмір основи, на яку кріпиться конструктор: 16 х 16 см
- Висота зібраної моделі: 18-20см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 24,7 х 6 х 20,3 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Електронний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 8 років |
| Тематика | Електроніка, електротехніка |
| Кількість деталей | 67 шт. |
| Колір | Рожевий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 247 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 203 мм |
- Ціна: 544 ₴









