Інтерактивний ведмідь розмовляючий Веселі хованки TK Group Українське озвучування

-10%
- Готово до відправки
- Код: 42192
1 004 ₴
904 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пухнасті лапки інтерактивного ведмедика від "TK Group" запрошують дітей до кумедної гри в хованки.
Найчудовіша риса тварини — її доброзичливість і вміння розвеселити малюків за лічені секунди. Очі іграшкового ведмедика, як дзеркала, відбивають чисту дитячу радість щоразу, коли тварина починає ховатися за м'яким хусткою, вигукуючи кумедні фрази українською мовою.
“Ку-ку! Я тебе бачу” — весело говорить ведмедик, піднімаючи та опускаючи лапки з хусткою й заграючи до малюків.
Особливості:
- У своїх лапках ведмедик тримає хустку, за допомогою якої грає з дітьми в хованки
- М'яка шубка тварини, немов чарівна хмара, викликає непереборне бажання погладити її
- Щоб активувати іграшку, необхідно натиснути на лапку з вишивкою
- Відтворює різні фрази українською мовою
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Висота іграшки: 27 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 26 х 17 х 32 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Плюш |
| Колір | Бежевий |
| Особливості | Відтворення звуків/фраз людей |
| Мови | Український |
| Висота | 27 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Ширина упакування | 170 мм |
| Висота упаковки | 320 мм |
- Ціна: 904 ₴

