Ігрова фігурка Марвел Marvel Людина Павук Spiderman 46 см Чорний

-22%
- Готово до відправки
- Код: 42210
1 445 ₴
1 134 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фігурка героя — це чудовий подарунок для шанувальників динамічних супергеройських пригод! Вона має потужний та ефектний вигляд. Герой має рухомі частини тіла, тож дитина може відтворювати улюблені сцени або вигадувати власні історії. Така іграшка надихає активну гру, розвиває фантазію та дрібну моторику.
Особливості:
- Супергерой із відомого всесвіту
- Має тематичне забарвлення
- Голова та таз обертові
- Рухомі верхні кінцівки
- Виготовлене з міцного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір фігурки: 19 х 6 х 46 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 29,3 х 10,3 х 48,2 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Герой кіно |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Висота | 460 мм |
| Персонажі | Spider-Man |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 295 мм |
| Ширина упакування | 103 мм |
| Висота упаковки | 482 мм |
- Ціна: 1 134 ₴









