Дитяча іграшкова кавоварка з водою та світлозвуковими ефектами Чорна з червоним

- Немає в наявності
- Код: 42104
850 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваша маленька помічниця обожнює роитися біля вас на кухні, всіляко намагаючись допомогти у господарстві — тоді ця кавоварка стане для неї прекрасним подарунком. Для початку гри треба налити воду в резервуар. Після цього кладемо зерна кави в спеціальний відсік, закриваємо кришку. І все! Наш «кава» готується. Залишається лише почекати, поки вода з резервуара переллється прямо в чашку. Іграшка має максимально реалістичний вигляд і її функціонування супроводжується світловими та звуковими ефектами.
Особливості:
- Реалістичний дизайн
- Кавомашина має відсіки для води та зерен із кавою
- Під час роботи іграшка підсвічується й відтворює дзижчання
- У кавоварку можна наливати воду та закрити кришку для активації процесу заварювання кави
- Виготовлена з високоякісних, безпечних матеріалів, що відповідають стандартам безпеки для дітей
- Має гладку поверхню та немає гострих країв, що робить його безпечним для використання
У комплекті:
- Кавоварка
- Чашка
- Зерна кави
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розміри іграшки (ДхШхВ): 20 х 13 х 25 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 27 х 16 х 28 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дитяча побутова техніка |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 250 мм |
- Ціна: 850 ₴

