Іграшковий касовий апарат для дітей на батарейках із калькулятором сканером і аксесуарами Рожевий

- Немає в наявності
- Код: 42107
968 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Влаштовуйте супермаркет прямо в себе вдома з оригінальним касовим апаратом. Функції, якими обладнаний касовий апарат, дають змогу дитині відчути себе справжнім касиром, а вбудований у нього калькулятор допоможе їй ознайомитися з азами арифметики. Під час натискання спеціальної кнопки мікрофон підсилює гучність голосу. Сканування товарів супроводжується характерним звуком і підсвічуванням. Також на панелі є слот для картки. Постійну атмосферу магазину створить каса, що відкривається, у якій зберігаються гроші та пластикові картки.
Особливості:
- Касовий апарат із вбудованим калькулятором
- Сканер відтворює звукові ефекти та містить підсвічування
- Мікрофон із функцією посилення гучності голосу
- Імітація розрахунку карткою
- Кнопка "open" відкриває касу
- У комплекті представлені коробочки та пляшечки, що імітують справжні продукти
- Касовий апарат виготовлений у яскравих кольорах із використанням безпечних матеріалів
- Має компактну конструкцію, що ідеально підходить для маленьких ручок
- Кнопки та дисплей розташовані зручно та привабливо, а функціонал апарата легко зрозуміти
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розмір іграшки (ДхШхВ): 33 х 15 х 18 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 40 х 17 х 22 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Висота | 180 мм |
- Ціна: 968 ₴

