Іграшковий Трейлер автовоз 2 в 1 Трек для машинок із запуском підсвічуванням і звуком 127 см

- Немає в наявності
- Код: 42109
859 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тематичний трейлер, що перевозить 8 перегонових машинок. Головною особливістю іграшки є розкладна конструкція: всього кілька рухів і трейлер перетвориться на трек завдовжки 127 см! Є й додаткові ефекти: якщо натиснути на капот, почнуть роздаватися тематичні звуки та підсвічуватися фари.
Особливості:
- 2в1: трейлер і трек
- 8 перегонових автомобілів із металопластику
- Яскраве підсвічування фар
- Гучні тематичні звуки (для активації потрібно натиснути на капот)
- Трейлер має гумові колеса з протекторним візерунком
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір трейлера: 34 х 9.5 х 18 см
- Довжина треку в розкладеному вигляді: 127 см
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Матеріал корпусу трейлера: Пластик
- Матеріал коліс трейлера: Гума
- Матеріал машинок: Металопластик
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 39,5х12,5 х 32,3 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автовоз |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 95 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Висота | 180 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 859 ₴








