Дитяче баскетбольне кільце на стійці з м'ячем і насосом Spider man 110-208 см

-12%
- Готово до відправки
- Код: 42112
1 443 ₴
1 268 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відкрийте для своєї дитини цікавий світ спорту та активний спосіб життя разом із цим набором для баскетболу. До комплекту входить усе необхідне для гри: стійка, м'яч і інструменти для надування м'яча та регулювання висоти стійки. Завдяки регульованій висоті кільця, його можна підлаштувати для комфорту та росту дитини.
Особливості:
- Набір представлений як баскетбольний щит із кільцем на стійці
- Яскравий кольоровий принт на щиті
- Висота стійки регулюється
- Стійка виготовлена з заліза
- До комплекту входить надувний баскетбольний м'яч
- В комплект також доданий насос для м'яча та гайковий ключ
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розміри щита: 38 х 29 см
- Висота стійки: від 110 до 208 см
- Діаметр кільця: 25 см
- Розміри основи стійки: 33 х 33 см
- Діаметр м'яча в наборі: 16 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 47 х 9 х 33 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип гри | Баскетбол |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Висота | 2080 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Довжина упаковки | 410 мм |
| Висота упаковки | 330 мм |
- Ціна: 1 268 ₴




