Конструктор машина 2 в 1 Перегоновий Болід або Гвинтокрил Formula Racing Бірюзовий

-11%
- Готово до відправки
- Код: 42119
1 448 ₴
1 283 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Спорткар — чудовий подарунок для дитини, яка любить швидкість і машини. З деталей, які входять до набору, дитина може зібрати модель у 2 варіантах: перегоновий автомобіль або гвинтокрил. Модель виготовлена в бірюзовому кольорі. Всі елементи надійно кріпляться між собою. Іграшка виготовлена з якісного пластику. Детальна ілюстрована інструкція допоможе спростити процес складання. Такий ігровий набір — прекрасний подарунок для дітей віком від 6 років.
Особливості:
- Конструктор можна зібрати у двох варіантах: машинка для перегонів або вертоліт (зверніть увагу, що вибрати потрібно щось одне)
- Стильний дизайн у бірюзовому кольорі
- Вирізняється високою якістю й різноманітністю деталей
- Усі деталі конструкції міцно скріплюються між собою
- Рухомі гумові колеса
- Покрокова інструкція зі спрощення процесу складання
- У зібраному вигляді модель дуже міцна і її можна легко використовувати для подальшої гри
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Кількість елементів: Не вказано на пакуванні
- Масштаб: 1:14
- Розмір болюду в зібраному вигляді: 33,5 х 15 х 7,5 см
- Розмір вантажівки в зібраному вигляді: 38 х 29 х 14 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 40 х 8 х 31 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Транспорт |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Бірюзовий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 400 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 310 мм |
- Ціна: 1 283 ₴








