Конструктор машина Спорткар Ламборджіні Lamborghini Concept Super Car 325 деталей Зелений

-11%
- Готово до відправки
- Код: 42121
553 ₴
490 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Автомобіль серії Concept Super Car — чудовий подарунок для дитини, яка любить швидкість і машини. До набору входить 325 пластикових деталей, з яких дитина може зібрати модель спортивного автомобіля Ламборджіні Lamborghini. Модель виконана у зеленому кольорі. Всі елементи надійно кріпляться між собою. Іграшка виготовлена з якісного пластику. Детальна ілюстрована інструкція допоможе спростити процес складання. Такий ігровий набір — прекрасний подарунок для дітей віком від 6 років.
Особливості:
- Можливість зібрати Спортивний автомобіль Ламборджіні Lamborghini
- Стильний дизайн у зеленому кольорі
- Вирізняється високою якістю й різноманітністю деталей
- Усі деталі конструкції міцно скріплюються між собою
- Рухомі гумові колеса
- Покрокова інструкція зі спрощення процесу складання
- У зібраному вигляді модель дуже міцна і її можна легко використовувати для подальшої гри
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Кількість елементів: 325 шт.
- Розмір моделі: 17 х 9,3 х 4,8 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 19 х 7 х 14 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Гонки |
| Кількість деталей | 325 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 140 мм |
- Ціна: 490 ₴






