Іграшковий набір інструментів для хлопчика у валізі Станок Аксесуари Cool Tools Сірий

- Немає в наявності
- Код: 42126
1 212 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика валіза-майстерня "Cool Tools" — це мрія кожного маленького майстра! Вона легко розкладається в функціональний верстат із полицями, гачками та робочою поверхнею для інструментів. У комплекті: пилка, викрутки, гайковий ключ, болти, гайки та багато інших аксесуарів для гри.
Валіза має зручні коліщатка та ручку для транспортування, тому її можна брати із собою куди завгодно. Така іграшка розвиває логіку, моторику та увагу дитини.
Особливості:
- Валіза трансформується в верстат
- Валіза має висувну ручку та колеса
- У наборі: пили, викрутки, молоток, тиски, гайковий ключ, болти, гайки тощо;
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Матеріал: Пластик
- Розмір зібраного верстата: 48 х 24 х 66 см
- Розмір валізи: 25 х 13 х 53 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 30 х 14 х 38 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Майстерня, набір інструментів |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розміри | |
| Ширина | 240 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Висота | 660 мм |
- Ціна: 1 212 ₴







