Ігровий набір лікаря у валізі Столик Сканер УЗД Аксесуари Бірюзовий

-11%
- Готово до відправки
- Код: 42128
1 215 ₴
1 076 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір Hello Doctor — це чудова можливість для дитини спробувати себе в ролі дбайливого лікаря!
Маленький медик зможе допомагати своїм іграшковим пацієнтам, перевіряти їхнє самопочуття та призначати лікування. Валіза легко розкладається в зручний медичний стіл із діагностичним монітором і всім необхідним для гри. Цей набір не тільки захоплює, але й розвиває уважність, емпатію, фантазію й бажання допомагати іншим. Завдяки яскравому дизайну та безпечним деталям гра стає захопливою, доброю та пізнавальною одночасно.
Особливості:
- Набір лікаря в зручній валізі на коліщатках
- Шухляда для зручного транспортування
- Положення ручки фіксується
- Діагностичний монітор
- Сканер для УЗД
- Електронний термометр (підсвічування та звук)
- Крапельниця
- Дзеркало
- Молоточок лікаря
- Шприц
- 2 пары ножниц
- Окуляри
- Щипцы
- Коробочки та пляшечки з ліками
- Кошик для зручного зберігання елементів
- Наклейки в комплекті
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір валізи: 23.5 х 13 х 31 см
- Висота валізи з висувною ручкою: 53 см
- Елементи живлення: Батарейки (входять до комплекту)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 30 х 14 х 38 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір юного доктора |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Бірюзовий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Висота | 310 мм |
- Ціна: 1 076 ₴





