Іграшковий набір інструментів для хлопчика Верстат Шурупокрут на батарейках Аксесуари 41 елемент

-11%
- Готово до відправки
- Код: 42129
1 293 ₴
1 145 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Верстат з інструментами — це захоплива іграшка для маленьких майстрів, які люблять творити своїми руками. Набір містить 41 елемент, серед яких ви знайдете всілякі інструменти та деталі для ремонту. Шурупокрут автоматично обертається, змінює напрямок руху та робить гру максимально реалістичною. Іграшка сприяє розвитку координації, логіки, моторики та кмітливості дитини.
Особливості:
- Всього в наборі 41 елемент
- Станок с колесами
- Шурупокрут автоматично обертається
- Можна змінювати напрямок обертів
- У наборі: пили, викрутки, штангенциркуль, молоток, гайковий ключ, болти, гайки тощо.
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Матеріал: Пластик
- Розмір зібраного верстата: 43 х 25 х 53,5 см
- Елементи живлення шурупокрута: Батарейки 2 шт. типу "АА" (не додано до комплекту)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 39 х 10 х 49 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір інструментів |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розміри | |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Висота | 535 мм |
- Ціна: 1 145 ₴




