Дитячий магнітний конструктор із машинками Будівельна техніка Magnetic Tiles 50 деталей

- Немає в наявності
- Код: 42146
1 242 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий магнітний конструктор зі спецтехнікою — справжній простір для творчості та креативних ігор!
У наборі 50 елементів різних форм і кольорів легко з'єднуються між собою завдяки магнітам. Дитина зможе втілювати власні ідеї, будуючи захопливі споруди та граючи з машинками.
Такий конструктор допомагає розвивати логіку, уяву, дрібну моторику та посидючість дитини!
Особливості:
- 50 деталей
- 5 машинок
- Яскравий дизайн
- Сприяє розвитку дрібної моторики, посидючості та уваги
- Виготовлений із якісних матеріалів
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Кількість елементів у наборі: 50 шт.
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 40 х 6 х 29 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Магнітний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тематика | Будівельна техніка |
| Кількість деталей | 50 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 400 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 290 мм |
- Ціна: 1 242 ₴

