Магнітний конструктор із фігурками тварин Forest Animals 45 деталей

- Немає в наявності
- Код: 42148
1 343 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магнітний конструктор із тваринами подарує дитині захопливу подорож у світ пригод і творчості!
У наборі 45 яскравих елементів, зокрема п'ять об'ємних фігурок тварин. Вони надають грі реалістичності та допомагають створювати власні історії про життя в лісі.
Такий набір сприяє розвитку уяви, логіки, просторового мислення та дрібної моторики.
Особливості:
- 45 деталей
- 5 об'ємних фігурок тварин
- Деякі фігурки тварин мають рухомі елементи
- Яскравий дизайн
- Сприяє розвитку дрібної моторики, посидючості та уваги
- Виготовлений із якісних матеріалів
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Кількість елементів: 45 шт.
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 40 х 6 х 29 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Магнітний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тематика | Тварини |
| Кількість деталей | 45 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 400 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 290 мм |
- Ціна: 1 343 ₴


