Магнітний конструктор Magnetic building cubes Рожева принцеса 193 деталей

- Немає в наявності
- Код: 42151
1 267 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магнітний конструктор — це цікавий набір для захопливої та пізнавальної гри, що поєднує творчість і розвиток.
Завдяки магнітним деталям діти легко збирають різні об'єкти та придумують власні сценарії гри. Конструктор допомагає дитині розвивати логіку, просторове мислення, дрібну моторику та уяву.
Особливості:
- Деталі конструктора виготовлені у формі магнітних кубиків
- Яскрава кольорова гама
- Деталі у формі тварин і принцеси
- Деталі виготовлені з міцного матеріалу
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Кількість магнітних кубиків у наборі: 193 шт.
- Довжина ребра кубика: 2 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 24,8 х 5 х 18,8 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Магнітний |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тематика | Місто |
| Кількість деталей | 193 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 248 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 188 мм |
- Ціна: 1 267 ₴

