Розвиваюча інтерактивна іграшка Багатофункціональний Автобус Сортер Українське озвучування WToys Синій

-10%
- Готово до відправки
- Код: 42152
766 ₴
690 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вирушай у світ захопливих пригод разом із автобусом-мандрівником!
Це не просто іграшка — це багатофункціональний центр для навчання та гри.
Знайомся з видами транспорту, розвивай моторику, слухай українські пісеньки та віршики, а головне — вчися, граючи!
Особливості:
- Сортер
- Ігрові фігурки-машинки
- Підсвічування
- Мелодії та пісеньки
- Дитячі віршики про транспорт
- Повчальні казочки
- Назви транспорту
- Озвучування українською мовою
- Пальчикові ігри
- Запускач для машинок
Характеристики:
- Вік: Від 18-ти місяців
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу ААА (до комплекту не входять)
- Розмір іграшки: 25 х 8,5 х 21,5 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 34,5 х 10 х 23,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WToys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 215 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 345 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 235 мм |
- Ціна: 690 ₴


