Дитяча розвиваюча книжка з фетру з написами англійською мовою 19 х 3 х 15 см

-10%
- Готово до відправки
- Код: 42154
477 ₴
429 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тематична фетрова книга — це м'яка розвиваюча іграшка, створена спеціально для найменших. Кожна сторінка містить яскраві картинки та написи англійською мовою, що допомагає у вивченні перших слів.
Дитина, граючи з такою книгою, пізнає світ і розширює свій світогляд.
Особливості:
- Логічна фетрова книга має цікаву форму
- Містить тематичні зображення й написи англійською мовою
- Має застібку на липучці
Характеристики:
- Вік: Від 18-ти місяців
- Тема: В асортименті
- Розмір книги: 19 х 3 х 15 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 19,2 х 3,3 х 15,8 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Розвиваюча книжка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Фетр |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 150 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 192 мм |
| Ширина упакування | 33 мм |
| Висота упаковки | 158 мм |
- Ціна: 429 ₴






