Каталка ходунки для дітей Сидіння Ігрові елементи Підсвічування Музика та Пар Паротяг Рожевий

-16%
- Готово до відправки
- Код: 42158
2 308 ₴
1 940 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Веселий паровозик із сидінням — це цікава іграшка, яка допоможе малюкові зробити перші впевнені кроки! Вона поєднує музику, світло, рухомі елементи та парогенерацію, створюючи справжній ефект роботи локомотива. Іграшка стимулює цікавість, координацію та моторику, а також дарує безліч яскравих емоцій під час гри.
Особливості:
- Підсвічування, музика та звуки
- Ефект пари (безпечний для дитини)
- Елементи для гри — світлофор, спідометр, ключ запалювання, віконця, пальчикові ігри, годинник, шестерні
- Зручна ручка для ходіння
- Розвиває координацію, увагу та дрібну моторику
Характеристики:
- Вік: Від 18-ти місяців
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір каталки: 88 х 22 х 40 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 53 х 22 х 42 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, Ігрова панель |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 88 см |
| Ширина | 22 см |
| Висота | 40 см |
- Ціна: 1 940 ₴








