Джампінг для дітей М'яч для стрибків Джампер із підсвічуванням Жабка Рожевий

-12%
- Готово до відправки
- Код: 42161
811 ₴
715 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відкрийте для дитини світ веселих стрибків разом із дитячим джампінгом! Ця іграшка — ідеальний спосіб для малюків активно провести час. Просто станьте ніжками на платформу та стрибайте! Грайте, розвивайте координацію й отримуйте море задоволення!
Особливості:
- Платформа виготовлена з пластику
- Підсвічування платформи
- Гумова трубка розтягується під час стрибків
- Ручки мають антиковзну поверхню
- М'яч для стрибків накачується за допомогою представленого в комплекті насоса
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки (входять до комплекту)
- Висота від платформи до ручки: 60 см
- Розмір платформи: 42 х 18 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 41 х 19 х 19 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Висота | 600 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 190 мм |
| Довжина упаковки | 410 мм |
| Висота упаковки | 190 мм |
- Ціна: 715 ₴





