Набір для вирощування рослин Міні теплиця 2 поверхи Аксесуари

- Немає в наявності
- Код: 42162
544 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У прозорій теплиці вже почали з'являтися перші паростки рослин, адже юний і ретельний садівник створив правильні умови для зелених мешканців маленьких горщиків. У цьому наборі можна знайти все необхідне для створення маленького городу — ґрунт, насіння, деталі для двоповерхової теплиці, лійку, садові інструменти та яскраві наклейки. Дотримуючись всіх кроків, необхідних для вирощування того насіння, яке вам попадеться, можна виростити здорову рослину, і навіть зібрати свій перший урожай!
Особливості:
- Набір складається з теплиці, горщиків, ґрунту в брикетах, насіння, картонних знаків, спеціального краника для пляшки з водою, садових інструментів, наклейок і карток для записування кроків і результатів
- Теплиця складається з двох поверхів
- Дотримуючись всіх кроків, можна виростити рослину та зібрати урожай
- Набір із безпечних і якісних матеріалів
Характеристики:
- Вік: Від 6 років
- Розмір теплиці: 22,5 х 10 х 19,5 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 34 х 6 х 22,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тематика набору | Біологічний |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 225 мм |
- Ціна: 544 ₴








