Дитяча інерційна машинка Вантажівка іграшка Лісовоз із помповим механізмом і світлозвуковими ефектами

- Немає в наявності
- Код: 42163
815 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вантажівка Builder Log Truck — це потужна спецтехніка для справжніх маленьких будівельників! Машина з рухомим краном, світлом і звуками має вигляд справжньої — можна підіймати й опускати колоди, керуючи процесом за допомогою кнопки. Іграшка чудово розвиває координацію та уяву.
Особливості:
- Світлові та звукові ефекти
- Пісні англійською, озвучування китайською
- Рухомий кран підіймає й опускає вантаж
- Інерційний механізм
- Гумові колеса
- Дверцята кабіни відчиняються
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Масштаб: 1:10
- Розмір моделі: 30 х 11,5 х 17 см
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу AG 13 (у комплекті)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 38 х 13 х 21 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 115 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 170 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 815 ₴




