Портативний Мікроскоп дитячий із підсвічуванням Інструментами та Об'єктивом для телефона Синій з білим

-10%
- Готово до відправки
- Код: 42167
634 ₴
571 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Діти з юних років прагнуть дізнатися щось нове, досліджувати світ і довкілля. У цьому починанні допоможе цей мікроскоп, за допомогою якого можна побачити світ по-іншому! Іграшка складається з 4 деталей, які треба поєднати між собою за інструкцією. Використовуючи всі наукові предмети, що входять до комплекту, Ви з дитиною можете збирати зразки, розглядати структуру овочів, комах, листиків тощо. А щоб сфотографувати досвід, необхідно використовувати об'єктив на телефоні, прикласти його до мікроскопа та сфотографувати!
Особливості:
- Іграшка виготовлена з первинної пластмаси та пофарбована в білий, синій і чорний кольори
- Компактна конструкція дає змогу брати мікроскоп із собою у двір, сад або парк
- Паперова інструкція зі збирання додається в комплекті
- Підсвітка мікроскопа
- Нижня підсвітка
Комплектація:
- Мікроскоп
- 1 дослідний зразок
- 2 предметні скла
- Пінцет
- 2 пробірки
- Скальпель
- Мінівикруточка
- Паличка
- Пластикова ємність для зразка
- Мініоб'єктив для телефона
Характеристики:
- Вік: Від 6 років
- Розмір мікроскопа: 7,5 х 6,3 х 13,3 см
- Елементи живлення підсвітки: Батарейки 1 шт. типу ААА (до комплекту не входять)
- Елементи живлення нижньої підсвітки: Батарейки 2 шт. типу 1.5V AG13/LR44 (входять до комплекту)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 19 х 7 х 29 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мікроскоп |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Ширина | 63 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Висота | 133 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 571 ₴


