Підйомний кран на пульті керування з підсвічуванням Висота 88 см

- Немає в наявності
- Код: 42181
1 151 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гігантський радіокерований кран перетворить гру на справжній будівельний процес! Він легко підіймає й переміщує вантажі, реагує на команди з пульта 2.4 GHz і сяє яскравими вогниками під час роботи. Реалістичний зовнішній вигляд і продумане керування подарують дитині почуття справжнього керування технікою. Висота крана 88 см.
Особливості:
- Зменшена модель справжньої будівельної техніки
- Легкозбірна конструкція
- Підсвічування
- Підіймає й опускає вантаж
- Кабіна обертова
- Виконаний із міцного пластику, безпечного для здоров'я дитини
Комплектація:
- Деталі крана
- Пульт керування
- Акумулятор
- USB-кабель для заряджання
Характеристики:
- Вік: Від 8 років
- Масштаб: 1:18
- Розмір крана: 59 х 34 х 88 см
- Елементи живлення крана: Акумулятора 3.7 V (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Частота керування: 2.4 GHZ
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 23,5 х 10,5 х 55,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Кран |
| Вікова група | Від 8 років |
| Масштаб моделі | 1:18 |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 20 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 590 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Висота | 880 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 1 151 ₴



