Дитяча іграшкова бензопила на батарейках зі звуковим ефектом Chainsaw Жовтий

-11%
- Готово до відправки
- Код: 42185
709 ₴
628 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дивовижна іграшкова бензопила має вигляд як справжня, але, звісно, це тільки для веселих ігор. З нею можна уявляти, ніби вирубуєш дерева в лісі або готуєшся до захопливого будівельного проєкту. Ця кумедна іграшка відтворює реалістичні звуки та буде гарним інструментом для неймовірних пригод і сюжетів!
Особливості:
- Іграшка виготовлена у формі бензопилки
- Висока деталізація
- Містить звук роботи бензопили
- Автоматичний принцип роботи
- Виконана з міцного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу "АА" (не додаються)
- Розмір іграшки: 40 х 13,5 х 14 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 44 х 13,8 х 15,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Майстерня, набір інструментів |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розміри | |
| Ширина | 135 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Висота | 140 мм |
- Ціна: 628 ₴


