Інтерактивна книга для дітей Чарівний вімельбух із сенсорними кнопками WToys Українське озвучування

-11%
- Готово до відправки
- Код: 42189
558 ₴
494 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електронна книга — це ідеальний спосіб перетворити навчання на захопливу гру! Вчіть літери, звуки, назви тварин, транспорт і багато іншого в цікавому інтерактивному форматі, що поєднує текст, ілюстрації та звукові ефекти. Ця електронна книга стане незамінним помічником у розвитку логіки, пам'яті та мовлення вашого малюка.
10 цікавих тем допоможуть дитині легко та весело опанувати базові знання про навколишній світ. Завдяки інтерактивним кнопкам дитина навчиться взаємодіяти з матеріалами книги, що стимулює розвиток моторики та уваги.
Особливості:
- Озвучування українською мовою
- Сенсорні кнопки
- 10 тем: алфавіт, скоромовки, цифри, форми, професії, транспорт, тварини, побутова техніка, музичні інструменти
- Клавіші піаніно
- Веселі віршики
- Цікаві та навчальні казки
- Загадки
- Екзамен
- Регулювання гучності
- Кнопка увімкнення кожної сторінки
- Стимулює розвиток моторики та уваги
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу ААА (до комплекту не входять)
- Розмір книги: 23 х 2 х 25,5 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 23,5 х 2,5 х 26,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WToys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Розвиваюча книжка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 255 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 235 мм |
| Ширина упакування | 25 мм |
| Висота упаковки | 265 мм |
- Ціна: 494 ₴



