Дитяча барабанна установка зі стільчиком 3 Барабана Тарілка Jazz Drum Set Червоний

- Немає в наявності
- Код: 42084
482 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
музиканти-початківці будуть у захваті: справжня барабанна установка в зменшеній версії! Вона точно повторює всі елементи справжнього аналога: чуттєва пластикова мембрана, 2 зручні палички для гри та зручний стілець для маленького музиканта.
Легкозбірна конструкція дасть змогу швидко зібрати барабани в єдину музичну конструкцію. Компактні розміри дадуть змогу розмістити музичний інструмент у будь-якому місці: у дитячій кімнаті, гаражі або на майданчику біля дому. Барабан сприятиме розвитку відчуття ритму та допоможе неабияк розвинути музикальні здібності дитини.
Особливості:
- Добре опрацьований дизайн іграшки
- Чутлива пластикова мембрана
- 2 палички для гри
- Стілець
- Легкозбірна конструкція
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розміри встановлення в зібраному вигляді: 40 х 21 х 46 см
- Розмір стільчика: 28 х 28 х 22 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 20 х 11 х 28 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Барабан |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 460 мм |
- Ціна: 482 ₴

