Зброя майнкрафт Кірка Minecraft

- Немає в наявності
- Код: 42087
310 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Піксельна кирка занурить у світ цікавих пригод!
Її впізнаваний дизайн відтворює атмосферу улюбленої гри. Дитина зможе вигадувати власні сюжети та відтворювати епічні сцени.
Ідеальний вибір для маленьких фанатів популярної комп'ютерної гри!
Особливості:
- Виготовлено в стилі популярної комп'ютерної гри
- Точне оброблення деталей
- Повністю безпечна для дитини
- Виготовлена з якісних міцних матеріалів
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір кирки: 38 х 4 х 25 см
- Матеріал: Пластик
- Пакування: Пакет
- Габарити упаковки: 41 х 4 х 23 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Холодна зброя |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 250 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 410 мм |
| Ширина упакування | 40 мм |
| Висота упаковки | 230 мм |
- Ціна: 310 ₴


