Зброя майнкрафт Меч Кірка Сокира Лопата Minecraft

- Немає в наявності
- Код: 42088
375 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Піксельна зброя занурить у світ цікавих пригод!
Її впізнаваний дизайн відтворює атмосферу улюбленої гри. Дитина зможе вигадувати власні сюжети та відтворювати епічні сцени.
Ідеальний вибір для маленьких фанатів популярної комп'ютерної гри!
Особливості:
- Виготовлено в стилі популярної комп'ютерної гри
- У наборі 4 різновиди зброї: лопата, кирка, меч, сокира
- Точне оброблення деталей
- Повністю безпечна для дитини
- Виготовлена з якісних міцних матеріалів
Комплектація:
- Меч – 1 шт.
- Лопата – 1 шт.
- Кірка – 1 шт.
- Сокира - 1 шт.
- Ручка – 1 шт.
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Матеріал: Пластик
- Пакування: Пакет
- Габарити упаковки: 26,5 х 3,5 х 15,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Холодна зброя |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 265 мм |
| Ширина упакування | 35 мм |
| Висота упаковки | 155 мм |
- Ціна: 375 ₴

