Дитяче піаніно синтезатор із мікрофоном від мережі та батарейок 61 клавіша 60 см

- Немає в наявності
- Код: 42089
834 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Це електронне піаніно створене для маленьких музикантів, які мріють про власну сцену! Інструмент має насичене звучання, мелодії та ритми, а також барабанні ефекти для створення супроводу. Можна регулювати гучність і швидкість відтворення, під'єднувати мікрофон і співати улюблені пісні.
Особливості:
- Піаніно та барабани
- Різні мелодії та ритми
- Регулювання гучності та швидкості
- Мікрофон у комплекті
- Працює від мережі або від батарейок
- USB-кабель у комплекті
- Екран для відтворення інформації про зміну режиму, швидкості або гучності
- Режим навчання
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір: 60 х 4 х 17 см
- Елементи живлення: Мережа або Батарейки 4 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 68,5 х 7,5 х 21 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Синтезатор |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 170 мм |
- Ціна: 834 ₴




