Шарнірні Ляльки Ельза й Анна Крижане серце Frozen із замком і аксесуарами 27 см

- Немає в наявності
- Код: 42094
616 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей набір перенесе дитину у світ казкових пригод! Дві чарівні принцеси в елегантних платтях готові до балів, магічних подорожей і захопливих історій.
До комплекту також додані замок і аксесуари, які зроблять гру ще цікавішою. Влаштовуйте розкішні королівські свята та створюйте свої унікальні історії!
Особливості:
- 2 ляльки в наборі
- Ляльки виготовлені у формі улюблених мульт героїв Frozen
- Шарнірні суглоби на руках
- Голова ляльки створена з гуми, тіло — пластикове
- Добре прошите та довге волосся
- До набору додані аксесуари такі як корона, замок, чарівна паличка та повітряні кулі
- Знімний одяг
- Милі риси обличчя
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Висота ляльки: 27 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 62 х 6 х 33 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Висота | 27 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Кількість в комплекті | 2 шт. |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 620 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 330 мм |
- Ціна: 616 ₴
