Дитяча інерційна іграшка Танк із підсвічуванням вібрацією і рухомою вежею Зелений

-9%
- Готово до відправки
- Код: 42095
703 ₴
638 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшковий танк із динамічними ефектами — неймовірна модель для захопливих ігор!
Вироблений у масштабі 1:16, цей бойовий транспорт має реалістичний корпус, рухому вежу та дуло, що вібрує та підсвічується. Така іграшка допоможе розвинути дрібну моторику дитини та підніматиме настрій під час кожної гри.
Особливості:
- Інерційний механізм
- Ефекти запускаються кнопкою на вежі
- Підсвічування дула
- Рухома вежа з тріскачкою
- Автоматична вібрація дула
- Виконаний із якісного та міцного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Масштаб: 1:16
- Розмір іграшки: 26 х 14,5 х 14 см
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу "ААА" (додані в комплект)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 33,5 х 16,8 х 19,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Танк |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 145 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Висота | 140 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 638 ₴




