Дуга для ліжечка та коляски Морські мешканці з брязкальцями Ibi-inn

-11%
- Готово до відправки
- Код: 42103
716 ₴
639 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігрова дуга стане чудовим компаньйоном для Вашої дитини під час прогулянок, подорожей або навіть обіду. Вона обладнана різноманітними ігровими елементами, що сприяють розвитку моторики, зорового сприйняття й тактильних навичок. Дитина не тільки отримає задоволення від гри, а й розвине свої навички, а також інтелектуальні здібності.
Особливості:
- Яскрава дуга на всьому периметрі прикрашена ігровими елементами
- Надійні крабіки-фіксатори
- Шовстощі та дзвінки деталі
- Малюк буде тягнутися ручками до іграшок, вивчатиме навколишній світ, тренуватиме дрібну моторику, координацію рухів
- Підвіска виготовлена з високоякісних матеріалів, повністю безпечних для дитячого здоров'я
Характеристики:
- Вік: З народження
- Розмір дуги: 53 х 5 х 33 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 35 х 6 х 34 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дуга для ліжечка/коляски |
| Вікова група | З народження |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 330 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 350 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 340 мм |
- Ціна: 639 ₴




