Дитячий настільний більярд на ніжках Ігровий стіл 2 кия 63,5 х 34,5 х 60 см Зелений

- Немає в наявності
- Код: 42077
1 881 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактний і легкий у використанні цей набір створений спеціально для юних чемпіонів. До комплекту входить усе необхідне: стіл, різнобарвні кулі, 2 кия, крейда та трикутник для їх розміщення.
Гра в більярд розвиває координацію рухів, уважність і навички стратегічного мислення. Ігровий стіл виготовлений із безпечних матеріалів, має привабливий дизайн і легко встановлюється як на підлозі, так і на столі.
Ідеальний вибір для активного дозвілля вдома або в компанії друзів! Грайте, змагайтеся та весело проводьте час разом!
Особливості:
- Виконаний із безпечних матеріалів
- Стіл виготовлений із міцних матеріалів (МДФ) стійких до подряпин і деформацій
- Ігрове поле покрите зеленим сукном, що забезпечує рівне ковзання куль і точність ударів
- У комплекті 2 кия, кулі, трикутник і крейда
- Розвиває координацію рухів, уважність
Характеристики:
- Вік: від 5 років
- Матеріал: МДФ, пластик
- Розмір столу: 63,5 х 34,5 х 60 см
- Пакування: Коробка
- Розмір упаковки: 64х 7 х 36 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Більярд |
| Матеріал столу | Дерево |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал плити ігрового поля | МДФ |
| Колір ігрового поля | Зелений |
| Тип ігрового столу | Настільно-підлоговий |
| Кількість куль в комплекті | 16 шт. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 635 мм |
| Ширина | 345 мм |
| Висота | 600 мм |
| Комплектація | |
| Кий | 2 шт. |
| Трикутник | 1 шт. |
| Крейда | 1 шт. |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 640 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 360 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 1 881 ₴




