Набір тварин для дітей Дикі тварини Африки TK Group 8 елементів

- Немає в наявності
- Код: 42074
379 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір іграшкових тварин від "TK Group" — це колекція різних фігурок, що зображують різних представників тваринного світу.
Вони дають дітям можливість знайомитися з різноманітністю й особливостями тварин, навчитися взаємодіяти з ними та створювати різні ігрові ситуації.
Фігурки мають реалістичні риси, текстурність і дуже схожі на реальних тварин, завдяки чому сприяють розвитку уяви та ігрової активності дитини.
Особливості:
- 8 тварин у наборі
- Фігурки виготовлені з якісного первинного пластику
- Реалістичний дизайн кожної тварини
- Добре опрацьовані деталі
- Текстурна поверхня
- Характерне для кожного виду забарвлення
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Кількість елементів у наборі: 8 шт.
- Пакування: Пакет
- Габарити упаковки: 21,5 х 6 х 30 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ТК-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дика тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 215 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 300 мм |
- Ціна: 379 ₴

