Фігурка Залізної людини Марвел Marvel Iron Man Світлозвукові ефекти 28 см

-23%
- Готово до відправки
- Код: 42075
551 ₴
424 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фігурка супергероя Залізна людина, всесвіту "Марвел". Герой виготовлений із високим ступенем деталізації, яка надає йому реалістичного вигляду. Фігурка має яскраві кольори та точне опрацювання кожної деталі, від мускулатури до обличчя. Висота фігурки — 28 см
Особливості:
- Має високий ступінь деталізації, що відбиває його мускулатуру та впізнаваний зовнішній вигляд
- Розроблена з урахуванням оригінального вигляду героя з коміксів
- Руки та ноги рухливі
- Обладнана світловими та звуковими ефектами (підсвічування та звуки битви)
- Виготовлена з міцного пластику з високою якістю оброблення, що забезпечує довгий термін експлуатації іграшки навіть під час активної гри
- Має оптимальний розмір для зручного тримання в руках і легкого керування
Характеристики:
- Для дітей від 3 років
- Розмір фігурки: 15 х 5 х 28 см
- Елементи живлення: Батарейки (входять до комплекту)
- Матеріал: Пластик
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 17 х 7 х 30 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Герой кіно |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 280 мм |
| Тип живлення | Батарейки |
| Персонажі | Залізна людина |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 170 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 300 мм |
- Ціна: 424 ₴






