Інтерактивний пупс із ванночкою горщиком і аксесуарами Помпове подавання води 30 см

- Немає в наявності
- Код: 42070
1 521 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Милий пупс стане справжнім другом для кожної дитини! Він має вигляд як справжнє немовля, з аксесуарами, що надають реалістичності грі. Гра з таким пупсом розвиває емпатію, відповідальність і дбайливість, сприяє формуванню соціальних навичок і уяви під час догляду за іграшковим «малюцем».
Особливості:
- Іграшковий набір, що містить інтерактивного пупса, ванну та аксесуари
- Пупс п'є з пляшечки та ходить на горщик
- У пупса гумова голова та пластикова тулуба
- Рухомі кінцівки та голова
- Знімний одяг
- Пупса можна купати
- Ванна обладнана помповий подаванням води
- Аксесуари в наборі: горщик, крокси, рушник, пляшечка, пустушка, тарілка, мильниця, гумова качечка та брязкальце овечка
- Овечка має підсвітку та виконує мелодію
- Усі аксесуари в наборі виготовлені з якісного пластику, який безпечний для здоров'я дитини
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Висота пупса: 30 см
- Довжина ванної: 40 см
- Елементи живлення овечки: Батарейки (входять в комплект)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 59 х 23 х 35 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пупс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Висота | 30 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 590 мм |
| Ширина упакування | 230 мм |
| Висота упаковки | 350 мм |
- Ціна: 1 521 ₴
