Дитяча іграшкова гітара чотириструнна з підсвічуванням й музикою Kuromi Рожевий

- Немає в наявності
- Код: 42071
462 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подарунок, який сподобається будь-якому юному музикантові! Музична гітара відтворює динамічні мелодії та світиться яскравими вогниками. А стильний дизайн із кумедним героєм додасть родзинку в кожен виступ і надихне на імпровізацію. Ідеальна для перших домашніх концертів!
Особливості:
- Дитяча гітара з зображенням улюбленого героя
- Підсвічування
- Відтворює кілька варіантів динамічної музики
- Відтворює одну пісню китайською мовою
- На 4 струни
- Текстильний ремінець
- Виготовлений із якісного й безпечного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір гітари: 18 х 5 х 54 см
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу "АА" (до комплекту не додано)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 54,5 х 5,7 х 20 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гітара |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Персонажі | Hello Kitty |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 180 мм |
- Ціна: 462 ₴


