Машинка-конструктор із викруткою Трейлер з екскаватором світлозвукові ефекти Жовтий

- Немає в наявності
- Код: 42073
1 139 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна модель евакуатора обов'язково потішить будь-якого хлопчика, який захоплюється машинами спеціального призначення. Спецтехніка вирізняється не тільки цікавим функціоналом, але й незвичайною розбірною конструкцією іграшки. Маленький автомеханік зможе розібрати нову іграшку до гвинтика, а потім із захопленням повернути їй її первісний вигляд. Крім цього, кузов машини виконує роль платформи для складання конструктора, що точно приємно здивує маленького користувача.
Особливості:
- Яскраві світлові ефекти
- Реалістичні звукові ефекти
- Платформа, обладнана пазами для конструктора
- Відкидна стійка для завантаження техніки
- Повністю розбірна конструкція
- До комплекту також входить трактор із ковшем, уже зафіксований на евакуатор
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки (входять до комплекту)
- Розмір трейлера: 60 х 10 х 19 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 65 х 15 х 25 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автовоз |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Висота | 190 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 139 ₴


