Дитячий іграшковий телескоп на штативі та збільшенням до 60х

- Немає в наявності
- Код: 41935
1 076 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пориньте в захопливий світ астрономії з телескопом! Ця іграшка не тільки дає змогу спостерігати за зірками та місяцем, але й забезпечує можливість фотографувати через підставку для телефона. Завдяки реалістичному дизайну він стане ідеальним супутником для маленьких дослідників космосу.
Особливості:
- Реалістичний дизайн телескопа, завдяки чому він має вигляд, як справжній професійний телескоп
- У наборі 2 змінні збільшувальні лінзи 30х і 60х, які дають змогу змінювати збільшення для чіткого та детального огляду об'єктів на небі
- До комплекту входить підставка для телефона, що дає змогу прикріпити телефон, щоб зробити фото або відеовідображення через телескоп
Комплектація:
- Телескоп
- Тримач для телефона
- Серветка для витирання об'єктивів
- 2 збільшувальні лінзи
Характеристики:
- Вік: Від 8 років
- Розмір іграшки: 60 х 41 х 51 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 70 х 10 х 22.8 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Телескоп |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Ширина | 410 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Висота | 510 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 076 ₴






