Інтерактивний Робот на радіокеруванні з набором зброї Функція програмування Помаранчевий

- Немає в наявності
- Код: 41938
891 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робот на радіокеруванні — це чудовий подарунок для дитини. Іграшка керується за допомогою пульта дистанційного керування. Він вміє ходити та їздити в різні боки, обертатися на місці та танцювати під музику. Також він обладнаний змінними інструментами, які легко встановлюються на руку робота. До комплекту входять бур, пила та булава. Така іграшка приверне увагу малюка та зможе надовго його зацікавити.
Особливості:
- Інтерактивний робот у яскравій колірній гамі в мультяшному дизайні
- Керування роботом здійснюється за допомогою зручного пульта керування
- У робота рухомі руки та голова
- Робот рухається вперед/назад, обертається на місці, танцює
- Робот обладнаний світловими ефектами — підсвічуються очі та світлодіод на грудях
- Музика та звукові ефекти
- Робот обладнаний змінними інструментами, які встановлюються в руку робота
- Демонстраційній режим
- Режим програмування
- Регулювання гучності
- Виконаний із міцного первинного пластику
Комплектація:
- Робот
- Інструменти — 3 шт.
- Пульт керування
- Вбудований акумулятор
- USB - кабель
- Викрутка
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення іграшки: Вбудований акумулятор (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу ААА (не входять до комплекту)
- Розмір іграшки: 12 х 11 х 17 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 15 х 12,5 х 20,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Робот |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 10 м |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 500 мА/год |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 170 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 891 ₴




