Іграшковий набір інструментів для хлопчика у валізі Стіл Шурупокрут Інструменти 133 елементи

- Немає в наявності
- Код: 41946
1 542 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий набір інструментів у формі конструктора 2 в 1 — справжня майстерня у валізі для маленького майстра. З ним дитина зможе зануритися в захопливий світ ремонту та відчути себе справжнім будівельником. Іграшка вчить дитину через гру зрозуміти, як працює техніка, та розвиває бажання допомагати в домашніх справах.
Особливості:
- Набір має якісну деталізацію та реалістичний дизайн інструментів
- Великий вибір інструментів в одному наборі (133 елементи) — все необхідне для створення цікавих сюжетів, що занурюють дитину у світ ремонту та майстерності, він почуватиметься маленьким майстром
- Зручна валіза, в якій зручно зберігати та переносити всі інструменти куди завгодно
- Валіза-трансформер: легко розкладається в повноцінне робоче місце для гри — стіл з отворами та поличками
- Шурупокрут працює як справжній, має оберти та характерні звуки
- Усі елементи набору виготовлені з високоякісного, безпечного та приємного на дотик пластику
Комплектація:
- Валіза — столик
- Шурупокрут
- 2 пили
- 2 викрутки
- Молоток і плоскогубці
- Каска
- Набір наклейок та інших деталей гри
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Кількість елементів у наборі: 133 шт.
- Елементи живлення шурупокрута: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розмір іграшки: 59 х 31 х 81 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 60 х 11 х 31 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір інструментів |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 100-200 |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розміри | |
| Ширина | 310 мм |
| Довжина | 590 мм |
| Висота | 810 мм |
- Ціна: 1 542 ₴









