Інтерактивний собака Робот на радіокеруванні Сенсорні зони Функція програмування Bluetooth Сірий

- Немає в наявності
- Код: 42005
1 805 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивний песик на радіокеруванні — це справжній рободруг, який подарує море емоцій і стане вірним компаньйоном в іграх. Він поєднує в собі інтерактивні функції, веселий характер і сучасний зовнішній вигляд, що приверне увагу дитини до гри з нею.
Особливості:
- Пес має футуристичний вигляд, а його гумові хвостик і вушка додадуть приємних тактильних відчуттів під час взаємодії
- Робопесик має різнобарвне підсвічування та відтворює різні звуки та мелодії, гучність яких можна регулювати
- Рухома та послушна, собачка вміє сидіти, ходити, виконувати трюки та навіть танцювати під динамічні мелодії, які роблять гру захопливою та цікавою
- Реагує на дотики завдяки сенсорам на голові та спині
- Зручний радіопульт зробить процес керування простим і захопливим, а режим програмування дає змогу створювати власні комбінації рухів
- Bluetooth-з'єднання — собачка може стати колонкою для улюблених пісень
- Виготовлений із безпечних і міцних матеріалів, стійких до активних ігор
Комплектація:
- Робот- собачка
- Пульт керування
- Акумулятор
- USB-дріт для заряджання
- Викрутка
- Інструкція
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення іграшки: Акумулятор (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу ААА (не входять до комплекту)
- Розмір іграшки: 25 х 14 х 24 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 27 х 15,5 х 26 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Собака |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір корпусу | Сірий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Радіус дії | 10 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Час зарядки акумулятора | 4 годин |
| Час роботи від акумулятора | 30 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 240 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 1 805 ₴




