Електронний конструктор Тир із мішенями 66 елементів 16 х 16 см

- Немає в наявності
- Код: 42009
595 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Експериментальний, розвивальний, навчальний, електронний конструктор із серії "Собери та грай" допоможе дітям освоїти основи фізики та механіки, розвинути практичні навички та логічне мислення. Набір складається з бластера та каруселі з мішенями, які дитині буде нескладно зібрати з окремих деталей. Потрапіть у мішені, що обертаються, стріляючи по них із бластера. У барвистому посібнику користувача докладно описані та показані всі етапи збирання каруселі з мішенями, пояснені основні принципи роботи, дані відповіді на деякі питання.
Особливості:
- Конструктор електронний «Тир» — тренажер зі стрільби
- Обертовий механізм із 6 мішенями на магнітах приводиться в рух за допомогою мотора, що перетворить електроенергію на механічну роботу. Після складання конструктора активуйте рухи, встановивши на макетну плату електричний ланцюг
- Мета гри — потрапити в рухому мішень. Під час стрільби по рухомій мішені постріли необхідно спрямовувати не в мішень, а попереду її рухи з розрахунком часу, за який мішень просунеться вперед, а куля долетить до межі цілі
- Докладна барвиста інструкція
Характеристики:
- Вік: Від 8 років
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Кількість елементів у наборі: 66 шт
- Матеріал: Полімерні матеріали, метал.
- Розмір основи, на яку кріпиться конструктор: 16 х 16 см
- Висота зібраної моделі: 18-20см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 20 х 6 х 25 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Електронний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 8 років |
| Тематика | Електроніка, електротехніка |
| Кількість деталей | 66 шт. |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Колір | Блакитний |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 250 мм |
- Ціна: 595 ₴









