Дитяча інерційна машинка Екскаватор іграшка на батарейках Автопром Жовтий

- Немає в наявності
- Код: 42031
603 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Створи свій будівельний майданчик прямо вдома із серією "Будівельна техніка" від Автопром! Машинка-екскаватор допоможе оживити будь-яку гру та навчить дитину керувати уявною технікою. Ця машинка дивує своїм дизайном і функціональністю, даруючи години цікавих ігор.
Особливості:
- Завдяки реалістичному дизайну та продуманим рухомим деталям машинка має вигляд як справжня будівельна техніка
- Іграшка має світлові ефекти мигалок і звукові ефекти — від роботи мотора до різних сигналів, які активуються кнопками на кабінці
- Кабіна водія, що відкривається, і рухливий ківш, який піднімається, опускається і може обертатися на 360°
- Прогумовані колеса забезпечують легкий рух будь-якою поверхнею
- Інерційний механізм — машинка їде з легкістю сама після поштовху
- Ця машинка є однією із серії Спецтехніки, можна зібрати свою колекцію різного типу транспорту та дізнатися, як вона працює і для чого призначена
- Виготовлений із безпечного та якісного матеріалу, приємного на дотик і стійкого до активних ігор
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу AG13 (входять до комплекту)
- Розмір іграшки: 27 х 9 х 16 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 33,5 х 19 х 11,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Автопром |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Екскаватор |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Висота | 160 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 603 ₴









