Іграшкове трюмо Туалетний столик для дівчинки з дзеркалом і аксесуарами Блакитний 20 елементів

- Немає в наявності
- Код: 42034
1 150 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чудовий ігровий набір туалетний столик у формі казкового замка. Туалетний столик зроблений із пластику, з шухлядкою для дрібниць і дзеркалом. Головною особливістю трюмо є додаткові звукові та світлові ефекти. До комплекту також входять додаткові аксесуари, включно з різними прикрасами, щіткою для волосся, муляжі косметики та фен.
Особливості:
- Дитяче трюмо з дзеркалом, виготовлене в казковому дизайні
- Має кольорове забарвлення в приємному поєднанні блакитного та фіолетового кольорів
- Складається з елементів для складання туалетного столика та аксесуарів
- Комплект містить: намисто, браслети, гребінець, фен, муляжі косметичних засобів і багато іншого
- Фен не має слота для батарейок
- Туалетний столик обладнаний світловими та звуковими ефектами, які активуються натисканням кнопок
- Всі елементи набору виготовлені з пластику та підходять для активних ігор
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Кількість елементів: 20 шт.
- Елементи живлення трюмо: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розміри трюмо в зібраному стані: 42 х 26 х 65 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 40,5 х 11 х 54 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 20 |
| Колір | Блакитний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 260 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Висота | 650 мм |
- Ціна: 1 150 ₴






