Фігурка Марвел Marvel Залізна людина Iron Man Червоний 30 см

-25%
- Готово до відправки
- Код: 42042
718 ₴
538 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігрова фігура улюбленого персонажа фантазійного всесвіту стане справжньою окрасою іграшкової колекції дитини. Герой вирізняється чудовою деталізацією і має рухомі частини: голова, руки та торс обертаються на 360 градусів. Висота героя 30 см
Особливості:
- Фігурка виготовлена у формі супергероя відомого всесвіту — Залізна людина
- Висока деталізація
- Іграшка має рухомі частини: голова, тіло, руки обертаються на 360 градусів
- Подарункова коробка
- Виконаний із міцного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розміри іграшки: 13 х 8 х 30 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 23,5 х 9,3 х 37,2 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Герой кіно |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Висота | 300 мм |
| Персонажі | Залізна людина |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 235 мм |
| Ширина упакування | 93 мм |
| Висота упаковки | 372 мм |
- Ціна: 538 ₴







