Конструктор військовий літак Винищувач F-35 Sluban Model Bricks 705 деталей

-9%
- Готово до відправки
- Код: 41893
1 286 ₴
1 169 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Sluban військовий літак — це військовий винищувач F-35, виготовлений у масштабі 1:44. Це прототип справжнього функціонального винищувача п'ятого покоління Стелс F-35. У наборі 705 пластикових деталей, які легко та надійно кріпляться один до одного. Усі елементи виготовлені з якісних матеріалів. Детальна ілюстрована інструкція допоможе спростити процес складання. Такий ігровий набір — прекрасний подарунок для дітей віком від 6 років.
Особливості:
- Можливість зібрати точну модель винищувача невидимості F-35
- Вирізняється високою якістю й різноманітністю деталей
- Усі деталі конструкції міцно скріплюються між собою
- Ігрові рухомі елементи
- Фігурка пілота в комплекті
- Покрокова інструкція зі спрощення процесу складання
- У зібраному вигляді модель дуже міцна, і її можна легко використовувати для подальшої гри
- Також до набору додається підставка для використання моделі як декор в інтер'єрі
Комплектація:
- 705 деталей
- Фігурка
- Інструкція
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Серія: SLUBAN Model Bricks
- Кількість елементів: 705 шт.
- Розмір винищувача: 35.5 х 16,5 см
- Масштаб: 1:44
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 30 х 14,5 х 28,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sluban |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Військова техніка |
| Кількість деталей | 705 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 145 мм |
| Висота упаковки | 285 мм |
- Ціна: 1 169 ₴








