Конструктор Військовий корабель Лінкор USS Missouri S Sluban Model Bricks 1739 деталей

-9%
- Готово до відправки
- Код: 41896
2 665 ₴
2 423 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор для дітей Військовий корабель Sluban виготовлений у масштабі 1:350. Набір містить 1739 деталей. Модель максимально деталізована, всі деталі надійно кріпляться між собою. Конструктор легко складається, а після завершення у вас буде справжній Військовий корабель Лінкор Мусурі USS Missouri S. Такий набір розвиває логічне мислення, фантазію, дрібну моторику.
Особливості:
- Можливість зібрати Військовий корабель Лінкор Мусурі USS Missouri S
- Деталі набору виготовлені в тематичному кольорі та стилі
- Великі розміри, довжина моделі 77 см
- Безліч аксесуарів для відтворення ігрових ситуацій
- Різноманітні ігрові елементи
- Також до набору додається підставка для використання моделі як декор в інтер'єрі
Характеристики:
- Вік: Від 10-ти років
- Кількість елементів: 1739 деталей
- Масштаб: 1:350
- Розмір моделі: 77 х 21,5 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 45 х 14,5 х 38 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sluban |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 10 років |
| Тематика | Кораблі, човни |
| Кількість деталей | 1739 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 450 мм |
| Ширина упакування | 145 мм |
| Висота упаковки | 380 мм |
- Ціна: 2 423 ₴









