Конструктор Робот P.R. Mecha SLUBAN Red Armor Master Deadpool 554 деталі

-20%
- Готово до відправки
- Код: 41898
1 117 ₴
895 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Sluban P.R. Mecha стане прекрасним подарунком для кожного хлопчика, який захоплюється конструюванням. У наборі 554 деталі, з яких можна зібрати бойового високо деталізованого робота Самура Подвійний ніж. Кожен елемент конструкції зроблений із високоякісного пластику, що забезпечує легке та надійне скріплення та якісну готову конструкцію. Полегшити процес складання допоможе ілюстрована інструкція.
Особливості:
- Можливість зібрати бойового робота самурая зі зброєю
- Цікавий нестандартний дизайн робота — Самурай Подвійний ніж, Tiхоокеанських супер панцир робот воїнів
- Вирізняється високою якістю й різноманітністю деталей
- Усі деталі конструкції міцно скріплюються між собою
- Безліч рухомих з'єднань, що дає змогу роботу приймати різні пози
- Робот обладнаний зброєю — 2 самурайських меча - катана
- Покрокова інструкція зі спрощення процесу складання
- У зібраному вигляді модель дуже міцна і її можна легко використовувати для подальшої гри
Комплектація:
- 554 деталі
- Інструкція
Характеристики:
- Вік: Від 8-ми років
- Кількість елементів у наборі: 554 деталі
- Розмір робота в зібраному вигляді: 29,3 х 15 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 42,5 х 6,5 х 28,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sluban |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 8 років |
| Тематика | Роботи |
| Кількість деталей | 554 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 425 мм |
| Ширина упакування | 65 мм |
| Висота упаковки | 285 мм |
- Ціна: 895 ₴








