Інтерактивна Собака на радіокеруванні Танцюет Підсвічування Пісні Англійське озвучування

-14%
- Готово до відправки
- Код: 41903
812 ₴
702 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей яскравий робот-пес подарує дітям море позитивних емоцій і веселих моментів! Завдяки крутому дизайну він відразу привертає увагу, а колесо вільного ходу робить його рухи ще цікавішими. Песик танцює під мелодії та пісні англійською мовою, а також розповідає цікаві історії, об'єднуючи гру з навчанням. Світлові ефекти надають видовищності, перетворюючи кожну гру на справжнє свято. Ідеальна іграшка для допитливих малюків!
Особливості:
- Крутий і яскравий дизайн
- Колесо вільного ходу
- Пісні та історії англійською мовою
- Танцює
- Підсвічування
- Мелодії
- Виконана з якісного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір іграшки: 21 х 14 х 19 см
- Елементи живлення іграшки: Батарейки 3 шт. типу "АА" (до комплекту не додано)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу "АА" (до комплекту не додані)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 29 х 15 х 23 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Цуценя |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Мови | Англійська |
| Ширина | 14 см |
| Довжина | 21 см |
| Висота | 19 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Висота упаковки | 230 мм |
- Ціна: 702 ₴










